“Haha, twee dagen achter elkaar hetzelfde dragen is voor sloebers.” Ik sta in een overvolle trein naast twee vrouwen met een kinderwagen. Of nou ja, geen idee of het vehikel ook een kind bevat, want de gehele wagen is volgestapeld met tasjes van bekende modemerken. De monoloog van de shopaholic richting haar vriendin gaat rustig verder. “Ik gooi shirts ook vaak weg na een paar keer dragen. Dan is het niet meer nieuw weet je, gaat het stinken. En ik heb nu een baan.”
In de weerspiegeling van de ruit kijk ik naar mijn lievelingstrui, die ik – jawel – voor de tweede dag op rij draag. In een soort beweging waarbij ik net doe of ik jeuk aan mijn rechterschouder heb, probeer ik stiekem aan mijn oksel te ruiken. Hmm, geen kwaadaardig aroma te ontdekken. En wat een onzin ook. Kleding weggooien omdat het niet meer nieuw is of stinkt. Ooit van kledingstukken combineren of een wasmachine gehoord? Zij verdient een lesje in nederigheid!
Mijn gedachten en het gesprek van de divadames worden gestoord door gerinkel. De vrouw met de grootste mond krijgt een belletje. En nu gebeurt er iets dat ik zelfs in mijn allerkreezieste fantasieën niet had kunnen bedenken: ze wordt telefonisch ontslagen… Terwijl de werkeloze vrouw staat te grienen boven haar – plots – onbetaalbare aankopen, verberg ik van schaamtevol ongemak mijn gezicht in m’n sloebertrui. Karma is geen bitch, maar een genadeloze moordenaar.
Lees nu: Wraak is zoet. En stinkt
Fotograaf: Joylé Photography.
Vind je dit leuk en wil je Derks steunen? Koop dan één van de poëzieposters in de Hebshop! Bedankjewel. Liefduhh
Volg Derks op Instagram. Snapchat: ditisderks. Of Spotify. Of doneer.
App 06-57835955 en blijf op de giga-hoogte!
30 comments
Hahaha te mooi om waar te zijn gewoon dit. Je zou er maar naast staan. Op de middelbare school was het trouwens ook al een dingetje hoor: kleding meerdere dagen achter elkaar dragen. Ik ging toen, perongeluk ( zoals dat gaat ), om met een stelletje diva’s die mij er ook maar vreemd op aan keken dat ik een spijkerbroek soms drie dagen achter elkaar droeg. Tot op de dag van vandaag een trauma.
Dit is geweldig.
Geweldig stukje weer
Ingward dit bedoel ik dus. Krijg je toch nog wat kennis van hoe het is voor de normale, treinreizende, student
Waarom heb ik jouw pagina niet eerder ontdekt!! 🙂 Heerlijke stukjes schrijf je
Haha, je kan alles teruglezen <3
Ga ik zeker doen! dus alvast sorry voor de spam aka likes haha
Tim Kelder
Wow deze is heftig Froukje van Houten
Christine van Langerak
Hahahahah
Jorinde Lukasse
Jorinde Lukasse
Sterre Bondt dit is behoorlijk grappig!
Sterre Bondt dit is behoorlijk grappig!
Arianne gtst taferelen, aflevering: karma 2.0
😂
Arianne gtst taferelen, aflevering: karma 2.0
😂
*NA een paar keer dragen, OMG Bas!
Misschien zei die vrouw zelf ‘naar’ en quote hij haar heel letterlijk 😜
Haha dat kan zeer zeker ook nog 😂👌
*NA een paar keer dragen, OMG Bas!
Misschien zei die vrouw zelf ‘naar’ en quote hij haar heel letterlijk 😜
Haha dat kan zeer zeker ook nog 😂👌
Haha, lezers scherp houden eh
Lekker genieten van je favoriete trui
Lekker genieten van je favoriete trui